SDM30-48S15
SDM30-48S15 MEAN WELL USA Inc.
SDM30-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 72V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 166 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 30W, Features: Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, Packaging: Box, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 2.00" W x 0.63" H (50.8mm x 50.8mm x 16.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 72V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDM30-48S15 SDM30-48S15 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W 48Vin 15Vout 2A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SDM30-48S15
Додати до обраних Обраний товар
SDM30-spec.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
SDM30-48S15 SDM30-48S15 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вход: 36-72VDC, Выход: +15VDC 2.0А, -25...+85 C (полный аналог FDD25-15S3) Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SDM30-48S15 SDM30-48S15 Виробник : MEAN WELL SDM30-spec.pdf DC/DC, 30W, Вход: 36-72VDC, Выход: +15VDC 2.0А, -25...+85 C (полный аналог FDD25-15S3) Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт