Продукція > SOLAHD > SDN10-24-480C
SDN10-24-480C
SDN10-24-480C SolaHD
catalog-solahd-sdn-c-compact-series-power-supplies-en-us-163908.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 240W
Features: Adjustable Output, IP20
Size / Dimension: 4.36" L x 2.36" W x 4.85" H (110.7mm x 59.9mm x 123.2mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 320 ~ 540 VAC
DC Voltage - Input (Min): 550V
DC Voltage - Input (Max): 650V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 240W, Features: Adjustable Output, IP20, Size / Dimension: 4.36" L x 2.36" W x 4.85" H (110.7mm x 59.9mm x 123.2mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 320 ~ 540 VAC, DC Voltage - Input (Min): 550V, DC Voltage - Input (Max): 650V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN10-24-480C SDN10-24-480C Виробник : SOLAHD 1509449.pdf Description: SOLAHD - SDN10-24-480C - POWER SUPPLY, SWITCH MODE, 24V
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 24 шт:
Кількість Ціна
SDN10-24-480C SDN10-24-480C Виробник : SolaHD SDN_C_40_24_100C_datasheet.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 240W 24V DIN T/P 380/480V IN IECEX