Продукція > SOLAHD > SDN4-24-100LP
SDN4-24-100LP
SDN4-24-100LP SolaHD
catalog-sdn-p-series-power-supplies-solahd-en-us-7438752.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 96W
Features: Adjustable Output, IP20
Size / Dimension: 4.55" L x 2.56" W x 4.88" H (115.6mm x 65.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 3.8A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 210V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 96W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 96W, Features: Adjustable Output, IP20, Size / Dimension: 4.55" L x 2.56" W x 4.88" H (115.6mm x 65.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 3.8A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 210V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN4-24-100LP SDN4-24-100LP Виробник : SolaHD catalog_sdn_p_series_power_supplies_solahd_en_us_7-3392238.pdf DIN Rail Power Supplies 100W 24-28VDC 4A
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SDN4-24-100LP SDN4-24-100LP Виробник : SOLAHD 1596271.pdf Description: SOLAHD - SDN4-24-100LP - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 92W, 3.8A, 24V