Продукція > SOLAHD > SDN40-24-100C
SDN40-24-100C
SDN40-24-100C SolaHD
catalog-solahd-sdn-c-compact-series-power-supplies-en-us-163908.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 960W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 4.81" L x 7.09" W x 4.85" H (122.2mm x 180.1mm x 123.2mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 40A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 108V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 960W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 4.81" L x 7.09" W x 4.85" H (122.2mm x 180.1mm x 123.2mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 40A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 108V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN40-24-100C SDN40-24-100C Виробник : SOLAHD 1732820.pdf Description: SOLAHD - SDN40-24-100C - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 960W, 40A, 24V
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
SDN40-24-100C SDN40-24-100C Виробник : SolaHD SDN-C_40-24-100C_datasheet-1668103.pdf DIN Rail Power Supplies 960W 24V DIN P/S 115/230V IN IECEX