Продукція > SOLAHD > SDN5-24-480C
SDN5-24-480C
SDN5-24-480C SolaHD
SDN-C_Cert.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 120W
Features: Adjustable Output, IP20
Size / Dimension: 4.36" L x 1.97" W x 4.85" H (110.7mm x 50.0mm x 123.2mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 320 ~ 540 VAC
DC Voltage - Input (Min): 550V
DC Voltage - Input (Max): 650V
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 120W, Features: Adjustable Output, IP20, Size / Dimension: 4.36" L x 1.97" W x 4.85" H (110.7mm x 50.0mm x 123.2mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, EAC, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 320 ~ 540 VAC, DC Voltage - Input (Min): 550V, DC Voltage - Input (Max): 650V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN5-24-480C SDN5-24-480C Виробник : SolaHD SDN-C_40-24-100C_datasheet-1668103.pdf DIN Rail Power Supplies 120W 3PH 24V 5A
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SDN5-24-480C SDN5-24-480C Виробник : SOLAHD SDN-C_Cert.pdf Description: SOLAHD - SDN5-24-480C - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 120W, 5A, 24V