Продукція > SOLAHD > SDN5-48-100P
SDN5-48-100P
SDN5-48-100P SolaHD
catalog-solahd-sdn-p-series-power-supplies-en-us-164002.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Power (Watts): 240W
Features: Adjustable Output, IP20
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.55" L x 3.23" W x 4.88" H (115.6mm x 82.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 210V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W, Power (Watts): 240W, Features: Adjustable Output, IP20, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.55" L x 3.23" W x 4.88" H (115.6mm x 82.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 210V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDN548100P SDN548100P Виробник : SolaHD catalog-solahd-sdn-p-series-power-supplies-en-us-164002.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 240W 48V DIN P/S 115/230V IN