Продукція > SOLAHD > SDP2-12-100T
SDP2-12-100T
SDP2-12-100T SolaHD
catalog-solahd-sdp-low-power-series-power-supplies-en-us-164018.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (90.9mm x 45.0mm x 74.9mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 90V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (90.9mm x 45.0mm x 74.9mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 90V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDP2-12-100T SDP2-12-100T Виробник : SolaHD sdp-1668093.pdf DIN Rail Power Supplies 10-12V 2.5A Output
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SDP2-12-100T SDP2-12-100T Виробник : SOLAHD 1663758.pdf Description: SOLAHD - SDP2-12-100T - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 3A to 2.5A, 12V