Продукція > SOLAHD > SDP3-15-100T
SDP3-15-100T
SDP3-15-100T SolaHD
sdp-1668093.pdf
Виробник: SolaHD
DIN Rail Power Supplies 12-15V 4.2-3.4A Out
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 51W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 51W, Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input, Size / Dimension: 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (90.9mm x 45.0mm x 74.9mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 3.4A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 90V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDP3-15-100T SDP3-15-100T Виробник : SOLAHD Description: SOLAHD - SDP3-15-100T - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 3.4A to 4.2A, 15V
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SDP3-15-100T Виробник : SolaHD Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 51W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 51W
Features: Adjustable Output, IP20, Universal Input
Size / Dimension: 3.58" L x 1.77" W x 2.95" H (90.9mm x 45.0mm x 74.9mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 3.4A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 90V
DC Voltage - Input (Max): 375V