Продукція > SOLAHD > SDP4-24-100RT
SDP4-24-100RT
SDP4-24-100RT SolaHD
catalogsolahdsdplowpowerseriespowersuppliesenus164018.pdf
Виробник: SolaHD
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, IP20
Size / Dimension: 3.80" L x 2.85" W x 2.95" H (96.5mm x 72.4mm x 74.9mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 210V
DC Voltage - Input (Max): 375V
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 101W, Features: Adjustable Output, IP20, Size / Dimension: 3.80" L x 2.85" W x 2.95" H (96.5mm x 72.4mm x 74.9mm), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial), Input Type: AC or DC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 4.2A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 210V, DC Voltage - Input (Max): 375V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDP4-24-100RT SDP4-24-100RT Виробник : SOLAHD 1663758.pdf Description: SOLAHD - SDP4-24-100RT - AC-DC CONVERTER, DIN RAIL, 1 O/P, 4.2A, 24V
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 231 шт:
Кількість Ціна
SDP4-24-100RT SDP4-24-100RT Виробник : SolaHD sdp.pdf DIN Rail Power Supplies 100W 24V DIN PLASTIC 115/230V