SDR-480P-24
SDR-480P-spec.pdf
Код товару: 117512
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення на DIN-рейку
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDR-480P-24 SDR-480P-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SDR-480P-spec.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Packaging: Box
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.06" L x 3.37" W x 4.93" H (128.5mm x 85.5mm x 125.2mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cULus, TUV
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 127V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SDR-480P-24 SDR-480P-24 Виробник : MEAN WELL SDR-480P-spec.pdf DIN Rail Power Supplies 480W 24V 20A ACTIVE PFC FUNCTION
на замовлення 217 шт:
Кількість Ціна
SDR-480P-24 SDR-480P-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sdr480spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W 11-Pin
на замовлення 29 шт:
на замовлення 20 шт:
SDR-480P-24 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=SDR-480P Description: MEAN WELL - SDR-480P-24 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, 1 Ausgang, 480 W, 24 V, 20 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: SDR-480P Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 20A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 480W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
SDR-480P-24 SDR-480P-24 Виробник : MEAN WELL SDR-480P-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 88-264 VAC/124-370VDC, Вихід: 24В/20A, DIN-rail, розміри 85,5х125,2х128,5 мм, -25...+70C, Parallel operation Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SDR-480P-24 SDR-480P-24 Виробник : MEAN WELL SDR-480P-spec.pdf AC/DC, 480W, Вхід: 88-264 VAC/124-370VDC, Вихід: 24В/20A, DIN-rail, розміри 85,5х125,2х128,5 мм, -25...+70C, Parallel operation Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт