SDR-960-48
SDR-960-48 MEAN WELL
SDR-960-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - DIN Rail Mount 960W 48V 20A Din Rail 180-264VAC
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - SDR-960-48 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, 1 Ausgang, 960 W, 48 VDC, 20 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 180V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: SDR-960 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 180V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 20A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 960W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDR-960-48 SDR-960-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SDR-960-SPEC.PDF Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 960W
Packaging: Box
Power (Watts): 960W
Features: Adjustable Output, PFC
Size / Dimension: 5.91" L x 4.33" W x 4.93" H (150.0mm x 110.0mm x 125.2mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Industrial, ITE (Commercial)
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 254V
DC Voltage - Input (Max): 370V
на замовлення 122 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SDR-960-48 SDR-960-48 Виробник : MEAN WELL SDR-960-SPEC.PDF Description: MEAN WELL - SDR-960-48 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, 1 Ausgang, 960 W, 48 VDC, 20 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 180V AC bis 264V AC
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: SDR-960 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 180V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 20A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 960W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 26 шт:
SDR-960-48
Додати до обраних Обраний товар
SDR-960-SPEC.PDF Блоки та елементи живлення > Блоки живлення на DIN-рейку
товару немає в наявності
SDR-960-48 SDR-960-48 Виробник : MEAN WELL SDR-960-spec.pdf AC/DC, 960W, Вхід: 180-264 VAC/254-370VDC, Вихід: 48В/26A, розміри 110х125.2х150 мм, -30...+70 С Група товару: AC/DC-перетворювачі на DIN-рейку Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SDR-960-48 SDR-960-48 Виробник : MEAN WELL SDR-960-spec.pdf AC/DC, 960W, Вхід: 180-264 VAC/254-370VDC, Вихід: 48В/26A, розміри 110х125.2х150 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SDR-960-48 SDR-960-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. sdr-960-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 20A 960W 13-Pin