SDURB15Q60
SDURB15Q60 SMC Diode Solutions
SDURB15Q60%20N2185%20REV.-.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 40 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 600 V
на замовлення 220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 40 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 600 V.
Інші пропозиції SDURB15Q60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDURB15Q60 SDURB15Q60 Виробник : SMC Diode Solutions SDURB15Q60%20N2185%20REV.-.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V 15A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Supplier Device Package: D2PAK
Part Status: Active