SDURB2060A
SDURB2060A SMC Diode Solutions
SDURB(F)2060A%20N1853%20REV.A.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: 600V, 20A, D2PAK, ULTRA FAST REC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 600 V
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 600V, 20A, D2PAK, ULTRA FAST REC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 50 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 2 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 600 V.
Інші пропозиції SDURB2060A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SDURB2060A SDURB2060A Виробник : SMC Diode Solutions SDURB(F)2060A%20N1853%20REV.A.pdf Description: 600V, 20A, D2PAK, ULTRA FAST REC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Supplier Device Package: D2PAK