SE-1000-48
SE-1000-48 MeanWell
SE-1000-spechjfuiytutjhiuh.pdf
Код товару: 43035
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 88...264 VAC
Uвих., V: 48 V
Iвих., A: 20,8 A
Pмакс., W: 998,4 W
Габарити: 278x127x63,5 mm
ККД і робоча температура: 89%, -20...60°C
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE-1000-48 SE-1000-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SE-1000-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 998W
Packaging: Box
Power (Watts): 998W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Size / Dimension: 10.94" L x 5.00" W x 2.50" H (278.0mm x 127.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 20.8 A
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SE-1000-48 SE-1000-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. se-1000-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 20.8A 998.4W 11-Pin
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності
SE-1000-48 SE-1000-48 Виробник : MEAN WELL se-1000-spec.pdf AC/DC, 998.4W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 48V/20.8A, розміри 278х127х63.5 мм, -20...+60 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SE-1000-48 SE-1000-48 Виробник : MEAN WELL se-1000-spec.pdf AC/DC, 998.4W, Вхід: 90-132VAC/180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 48V/20.8A, розміри 278х127х63.5 мм, -20...+60 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SE-1000-48 SE-1000-48 Виробник : MEAN WELL SE-1000-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 998.4W 48V 20.8A