SE-1500-12
SE-1500-spec.pdf
Код товару: 169388
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE-1500-12 SE-1500-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SE-1500-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Power (Watts): 1500W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.94" L x 7.00" W x 2.50" H (278.0mm x 177.8mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 125 A
на замовлення 354 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
SE-1500-12 SE-1500-12 Виробник : MEAN WELL SE-1500-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/125A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SE-1500-12 SE-1500-12 Виробник : MEAN WELL SE-1500-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/125A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SE-1500-12 SE-1500-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. se-1500-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 125A 1500W 9-Pin
SE-1500-12 SE-1500-12 Виробник : MEAN WELL SE-1500-spec.pdf Switching Power Supplies 1500W 12V 125A