SE-1500-24
SE-1500-24 MEAN WELL USA Inc.
SE-1500-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1500W
Power (Watts): 1500W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.94" L x 7.00" W x 2.50" H (278.0mm x 177.8mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cURus
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 62.5 A
на замовлення 38 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 1500W, Power (Watts): 1500W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Box, Size / Dimension: 10.94" L x 7.00" W x 2.50" H (278.0mm x 177.8mm x 63.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cURus, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 62.5 A.
Інші пропозиції SE-1500-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE-1500-24 SE-1500-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. se-1500-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 62.5A 1500W 9-Pin
товару немає в наявності
SE-1500-24 SE-1500-24 Виробник : MEAN WELL SE-1500-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/62.5A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SE-1500-24 SE-1500-24 Виробник : MEAN WELL SE-1500-spec.pdf AC/DC, 1500W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 24V/62.5A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
SE-1500-24 SE-1500-24 Виробник : MEAN WELL SE-1500-spec.pdf Switching Power Supplies 1500W 24V 62.5A