SE-1500-27
SE-1500-27 Mean-Well USA, Inc.
se-1500-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 55.6A 1501.2W 9-Pin
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
AC/DC, 1501.2W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 27V/55.6A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції SE-1500-27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE-1500-27 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 1501.2W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 27V/55.6A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SE-1500-27 Виробник : MEAN WELL AC/DC, 1501.2W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 27V/55.6A, розміри 278х177.8х63.5 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
SE-1500-27 SE-1500-27 Виробник : MEAN WELL Switching Power Supplies 1501.2W 27V 55.6A Enclosed