Продукція > YAGEO > SE035M0100AZF-0611
SE035M0100AZF-0611
SE035M0100AZF-0611 Yageo
e-cap_miniature_se-k_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 150mA 1000h 105°C T/R
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 100, Uном, В = 35, Точн, % = 20, Rm, мм = 2,5, Габ. розм, мм = 6 x 11, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., ч @ T,°C = 1000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6x11mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 2000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE035M0100AZF-0611 Виробник : Yageo Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 100, Uном, В = 35, Точн, % = 20, Rm, мм = 2,5, Габ. розм, мм = 6 x 11, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., ч @ T,°C = 1000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6x11mm Од. вим: шт