Продукція > YAGEO > SE063M0022AZF-0511
SE063M0022AZF-0511
SE063M0022AZF-0511 Yageo
e-cap_miniature_se-k_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 22uF 63V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 500h 105°C T/R
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 189
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE063M0022AZF-0511 SE063M0022AZF-0511 Виробник : Yageo e-cap_miniature_se-k_2011.pdf Cap Aluminum Lytic 22uF 63V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 500h 105°C T/R