SE1012023111111
SE1012023111111 Amphenol ICC (FCI)
ssio_slimcooledge0_65mm.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: SE1012023111111-SLIM COOLEDGE 0.
Features: Board Guide, Board Lock
Packaging: Tape & Reel (TR)
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.063" (1.60mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 60
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SE1012023111111-SLIM COOLEDGE 0., Features: Board Guide, Board Lock, Packaging: Tape & Reel (TR), Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.026" (0.65mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.063" (1.60mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 60, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE1012023111111 SE1012023111111 Виробник : Amphenol FCI ssio_slimcooledge0_65mm.pdf Standard Card Edge Connectors Slim Cool Edge 065mm Surface Mount 120 pins Vertical