SE1024026111111
SE1024026111111 Amphenol ICC (FCI)
ssio_slimcooledge0_65mm.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 240P 0.026
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 240
Pitch: 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.063" (1.60mm)
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 240P 0.026, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Board Lock, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 240, Pitch: 0.026" (0.65mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.063" (1.60mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE1024026111111 SE1024026111111 Виробник : Amphenol FCI ssio_slimcooledge0_65mm.pdf Standard Card Edge Connectors Slim Cool Edge 065mm Surface Mount 240 pins Vertical