SE12DJHM3/I
SE12DJHM3/I Vishay Semiconductor Diodes Division
se12db-m3.pdf
Виробник: Vishay Semiconductor Diodes Division
Description: DIODE GEN PURP 600V 3.2A TO263AC
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Diode Switching 600V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPD T/R Automotive AEC-Q101.
Інші пропозиції SE12DJHM3/I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE12DJHM3/I SE12DJHM3/I Виробник : Vishay Semiconductor Diodes Division se12db-m3.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V 3.2A TO263AC
SE12DJHM3/I SE12DJHM3/I Виробник : Vishay Semiconductors se12db-m3-223813.pdf Rectifiers 12A 600V AEC-Q101 ESD Rectifr
SE12DJHM3/I SE12DJHM3/I Виробник : Vishay se12dbm3.pdf Diode Switching 600V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPD T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
SE12DJHM3/I SE12DJHM3/I Виробник : Vishay General Semiconductor se12db-m3.pdf Rectifiers 12A 600V AEC-Q101 ESD Rectifr
товару немає в наявності
SE12DJHM3\I SE12DJHM3\I Виробник : Vishay Rectifiers 12A, 600V, ESD PROTECTION, SMPD