Продукція > VISHAY > SE12DLJ-M3/I
SE12DLJ-M3/I
SE12DLJ-M3/I VISHAY
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - SE12DLJ-M3/I - Diode mit Standard-Erholzeit, 600 V, 12 A, Einfach, 1 V, 300 ns, 165 A
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-263AC
Durchlassstoßstrom: 165A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
Durchlassspannung, max.: 1V
Sperrverzögerungszeit: 300ns
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 12A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: eSMP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 600V
Betriebstemperatur, max.: 175°C
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
на замовлення 3700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - SE12DLJ-M3/I - Diode mit Standard-Erholzeit, 600 V, 12 A, Einfach, 1 V, 300 ns, 165 A, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: TO-263AC, Durchlassstoßstrom: 165A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Einfach, Qualifikation: -, Durchlassspannung, max.: 1V, Sperrverzögerungszeit: 300ns, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 12A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: eSMP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 600V, Betriebstemperatur, max.: 175°C, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE12DLJ-M3/I SE12DLJ-M3/I Виробник : VISHAY Description: VISHAY - SE12DLJ-M3/I - Diode mit Standard-Erholzeit, 600 V, 12 A, Einfach, 1 V, 300 ns, 165 A
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-263AC
Durchlassstoßstrom: 165A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
Durchlassspannung, max.: 1V
Sperrverzögerungszeit: 300ns
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: eSMP Series
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
SE12DLJ-M3/I SE12DLJ-M3/I Виробник : Vishay se12dlgse12dlj.pdf Diode Switching 600V 12A 3-Pin(2+Tab) SMPD T/R
товару немає в наявності
SE12DLJ-M3/I SE12DLJ-M3/I Виробник : Vishay General Semiconductor Rectifiers 600V 12A RECTIFIER SMPD (TO-263AC)
товару немає в наявності
SE12DLJ-M3\I SE12DLJ-M3\I Виробник : Vishay Rectifiers 12A, 600V, SMPD, STD RECT.