SE1418023111111
SE1418023111111 Amphenol ICC (FCI)
ssio_slimcooledge0_65mm.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: SE1418023111111-SLIMCOOLEDGE 0.6
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Board Lock
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 184 (180 + 4 Power)
Pitch: 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.063" (1.60mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions/Bay/Row: 2; 90
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SE1418023111111-SLIMCOOLEDGE 0.6, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Board Lock, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 184 (180 + 4 Power), Pitch: 0.026" (0.65mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.063" (1.60mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 2; 90, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
SE1418023111111 SE1418023111111 Виробник : Amphenol FCI ssio_slimcooledge0_65mm.pdf Standard Card Edge Connectors Slim Cool Edge 065mm Surface Mount 4 power pins 180 pins Vertical