SE15K1BTYJ
SE15K1BTYJ NMB Technologies Corporation
SE15K.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 6700 RPM 12V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm)
Function: Standard
RPM: 6700 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Connector
Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.512" (13.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.390" (9.90mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.354 / 2.5
на замовлення 262 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD MOTOR 6700 RPM 12V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm), Function: Standard, RPM: 6700 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Connector, Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.512" (13.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.390" (9.90mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.354 / 2.5.
Інші пропозиції SE15K1BTYJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE15K1BTYJ SE15K1BTYJ Виробник : NMB Technologies S_15_data_sheet-3237173.pdf AC, DC & Servo Motors DC Brush Motor, Square, High Performance, 6700RPM, 12VDC