Продукція > FCI > SE1818023111111
SE1818023111111
SE1818023111111 FCI
cse1xxxx2311111x.pdf
Виробник: FCI
Slim Cool Edge 0.65mm, Surface mount, 8 power pins, 180 signal pins, Vertical
Написати відгук
Standard Card Edge Connectors Slim Cool Edge 065mm Surface Mount 8 power pins 180 pins Vertical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE1818023111111 SE1818023111111 Виробник : Amphenol FCI Standard Card Edge Connectors Slim Cool Edge 065mm Surface Mount 8 power pins 180 pins Vertical