Продукція > YAGEO > SE400M0047C7FW1625
SE400M0047C7FW1625
SE400M0047C7FW1625 Yageo
1787611411508401e-cap_miniature_se-k_2011.pdf
Виробник: Yageo
Cap Aluminum Lytic 47uF 400V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 280mA 1000h 105°C Bulk
на замовлення 107975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор електролітичний радіальний, С = 47 мкф, U, В = 400, Розм = 16 x 25, Точн., % = 20, Крок, мм = 7,5, Тексп, °C = -25...+105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16x32mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SE400M0047C7FW1625 SE400M0047C7FW1625 Виробник : Yageo 1787611411508401e-cap_miniature_se-k_2011.pdf Cap Aluminum Lytic 47uF 400V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 280mA 1000h 105°C Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 418
SE400M0047C7FW1625 Виробник : Yageo SE_Yageo.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 47 мкф, U, В = 400, Розм = 16 x 25, Точн., % = 20, Крок, мм = 7,5, Тексп, °C = -25...+105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16x32mm Од. вим: шт