Продукція > SES > SESD0402S-005-054
SESD0402S-005-054
SESD0402S-005-054_SS.pdf
Виробник:
TVS DIODE 5VWM SOD923 Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 5VWM SOD923, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-923, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 0.5pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V (Max), Supplier Device Package: SOD-923, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 5.4V, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 0.5pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5V (Max)
Supplier Device Package: SOD-923
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5.4V
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-923
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1