Продукція > BOURNS > SF-0402F0315-2
SF-0402F0315-2
SF-0402F0315-2 Bourns
sf0402f.pdf
Виробник: Bourns
Surface Mount Fuses 0.315A Fast Acting 0402 Singlfuse
на замовлення 7070 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MNT 315MA 32VDC 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W x 0.014" H (1.00mm x 0.52mm x 0.35mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A, Current Rating (Amps): 315 mA, Voltage Rating - DC: 32 V, Melting I²t: 0.00203.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF-0402F0315-2 SF-0402F0315-2 Виробник : Bourns Inc. SF0402F.pdf Description: FUSE BOARD MNT 315MA 32VDC 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W x 0.014" H (1.00mm x 0.52mm x 0.35mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 315 mA
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.00203
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Current Rating (Amps): 315 mA
Voltage Rating - DC: 32 V