Продукція > BOURNS > SF-0603FP125F-2
SF-0603FP125F-2
SF-0603FP125F-2 Bourns
sf-0603fp-f.pdf
Виробник: Bourns
Fuse Chip Fast Acting 1.25A 65V SMD Solder Pad 0603 T/R
на замовлення 6097 шт:
Написати відгук
Description: BOURNS - SF-0603FP125F-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, Dünnschicht, 1.25 A, Flink, 65 V, 0603 [Metrisch: 1608], tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 65VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: 13A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1.25A, Produktpalette: SinglFuse SF-0603FPxxxF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF-0603FP125F-2 SF-0603FP125F-2 Виробник : Bourns sf-0603fp-f.pdf Fuse Chip Fast Acting 1.25A 65V SMD Solder Pad 0603 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
SF-0603FP125F-2 SF-0603FP125F-2 Виробник : BOURNS sf-0603fp-f.pdf?sfvrsn=2fb870f6_12 Description: BOURNS - SF-0603FP125F-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, Dünnschicht, 1.25 A, Flink, 65 V, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 65VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: 13A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.25A
Produktpalette: SinglFuse SF-0603FPxxxF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 65VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: 13A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.25A
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 14
SF-0603FP125F-2 SF-0603FP125F-2 Виробник : Bourns sf_0603fp_f.pdf Surface Mount Fuses 1.25A Fast Act Prec 0603 SinglFuse
Мінімальне замовлення: 5
SF-0603FP125F-2 SF-0603FP125F-2 Виробник : Bourns Inc. sf-0603fp-f.pdf?sfvrsn=2fb870f6_12 Description: FUSE BRDMT 1.25A 65VAC/65DC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.30mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 90°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 13A AC, 35A DC
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 65 V
Voltage Rating - DC: 65 V
Melting I²t: 0.052
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 65 V
Voltage Rating - DC: 65 V