Продукція > BOURNS > SF-0603FP125M-2
SF-0603FP125M-2
SF-0603FP125M-2 BOURNS
sf-0603fp-m.pdf?sfvrsn=6c6c76f6_13
Виробник: BOURNS
Description: BOURNS - SF-0603FP125M-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.25 A, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.25A
Produktpalette: SinglFuse SF-0603FPxxxM
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2574 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOURNS - SF-0603FP125M-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.25 A, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 32VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: -, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1.25A, Produktpalette: SinglFuse SF-0603FPxxxM, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF-0603FP125M-2 SF-0603FP125M-2 Виробник : BOURNS sf-0603fp-m.pdf?sfvrsn=6c6c76f6_13 Description: BOURNS - SF-0603FP125M-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.25 A, Flink, 32 VDC, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 32VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: -
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.25A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
SF-0603FP125M-2 SF-0603FP125M-2 Виробник : Bourns sf_0603fp_m.pdf Surface Mount Fuses 1.25A 32V FAST ACTING
Мінімальне замовлення: 7
SF-0603FP125M-2 SF-0603FP125M-2 Виробник : Bourns Inc. sf-0603fp-m.pdf?sfvrsn=6c6c76f6_13 Description: FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W x 0.019" H (1.60mm x 0.80mm x 0.48mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 35A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V
Melting I²t: 0.063
на замовлення 15 шт:
Мінімальне замовлення: 5
SF-0603FP125M-2 SF-0603FP125M-2 Виробник : Bourns sf-0603fp-m.pdf Fuse Chip Fast Acting 1.25A 32V SMD Solder Pad 0603 1.6 X 0.8 X 0.3mm Ceramic T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - DC: 32 V