Продукція > BOURNS > SF-0603FP175M-2
SF-0603FP175M-2
SF-0603FP175M-2 Bourns
sf-0603fp-m.pdf
Виробник: Bourns
Fuse Chip Fast Acting 1.75A 32V SMD Solder Pad 0603 1.6 X 0.8 X 0.3mm Ceramic T/R
на замовлення 5643 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF-0603FP175M-2 SF-0603FP175M-2 Виробник : Bourns Inc. SF-0603FPxxxM.pdf Description: FUSE BOARD MNT 1.75A 32VDC 0603
товару немає в наявності
SF-0603FP175M-2 SF-0603FP175M-2 Виробник : Bourns sf_0603fp_m.pdf Surface Mount Fuses 1.75A 32V FAST ACTING