Продукція > BOURNS > SF-0603FP350F-2
SF-0603FP350F-2
SF-0603FP350F-2 Bourns
sf-0603fp-f.pdf
Виробник: Bourns
Fuse Chip Fast Acting 3.5A 35V SMD Solder Pad 0603 T/R
на замовлення 6806 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 384
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOURNS - SF-0603FP350F-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, Dünnschicht, 3.5 A, Flink, 35 VDC, 0603 [Metrisch: 1608], tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: 35A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung, V DC: 35VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608], Schaltvermögen AC-Strom: 50A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 3.5A, Produktpalette: SinglFuse SF-0603FPxxxF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF-0603FP350F-2 SF-0603FP350F-2 Виробник : Bourns sf-0603fp-f.pdf Fuse Chip Fast Acting 3.5A 35V SMD Solder Pad 0603 T/R
Кількість Ціна
SF-0603FP350F-2 SF-0603FP350F-2 Виробник : BOURNS sf-0603fp-f.pdf?sfvrsn=2fb870f6_12 Description: BOURNS - SF-0603FP350F-2 - Sicherung zur Oberflächenmontage, Dünnschicht, 3.5 A, Flink, 35 VDC, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 35A
usEccn: EAR99
Nennspannung, V DC: 35VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 0603 [Metrisch: 1608]
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 3.5A
Produktpalette: SinglFuse SF-0603FPxxxF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 19
SF-0603FP350F-2 SF-0603FP350F-2 Виробник : Bourns Inc. sf-0603fp-f.pdf?sfvrsn=2fb870f6_12 Description: FUSE BRD MT 3.5A 24VAC/35DC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W x 0.012" H (1.60mm x 0.81mm x 0.30mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 90°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A AC, 35A DC
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 3.5 A
Voltage Rating - AC: 24 V
Voltage Rating - DC: 35 V
Melting I²t: 0.49
на замовлення 3 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: UL
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 3.5 A
Voltage Rating - AC: 24 V
Voltage Rating - DC: 35 V
Melting I²t: 0.49
товару немає в наявності
SF-0603FP350F-2 SF-0603FP350F-2 Виробник : Bourns sf_0603fp_f.pdf Surface Mount Fuses 3.5A Fast Act Prec 0603 SinglFuse