Продукція > KYOCERA AVX > SF11-1582M5UUD1
SF11-1582M5UUD1
SF11-1582M5UUD1 KYOCERA AVX
SF11-1582M5UUD1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING, SAW FILTER,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 4.8dB
Bandwidth: 8.34MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.602GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONING, SAW FILTER,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 4.8dB, Bandwidth: 8.34MHz, Applications: GPS, Frequency - Center: 1.602GHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF11-1582M5UUD1 SF11-1582M5UUD1 Виробник : KYOCERA AVX SF11-1582M5UUD1.pdf Signal Conditioning 1.1mmx0.9mm Saw Filter
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 4.8dB
Bandwidth: 8.34MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.602GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)