Продукція > KYOCERA AVX > SF20-2595M3UUA1
SF20-2595M3UUA1 KYOCERA AVX
SF20-2595M3UUA1_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING, SAW FILTER,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Duplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.515GHz ~ 2.675GHz
High Band Attenuation (min / max dB): 42.00dB / 46.00dB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Insertion Loss: 3.5dB
Applications: Base Station
Frequency - Center: 2.595GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONING, SAW FILTER,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Type: Duplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.515GHz ~ 2.675GHz, High Band Attenuation (min / max dB): 42.00dB / 46.00dB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Insertion Loss: 3.5dB, Applications: Base Station, Frequency - Center: 2.595GHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm).
Інші пропозиції SF20-2595M3UUA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Duplexer
Insertion Loss: 3.5dB
Applications: Base Station
Frequency - Center: 2.595GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)