Продукція > SF3 > SF3005PT
SF3005PT
SF3001PT SERIES_J2103.pdf
Виробник:
на замовлення 8600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SF3005PT
Description: DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 175pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 30A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V.
Інші пропозиції SF3005PT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF3005PT SF3005PT Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation SF3001PT SERIES_J2103.pdf Description: DIODE GEN PURP 300V 30A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 175pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 30A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V
товару немає в наявності
SF3005PT SF3005PT Виробник : Taiwan Semiconductor SF3001PT SERIES_J2103.pdf Rectifiers 35ns, 30A, 300V, Super Fast Recovery Rectifier