SF3005PTH
SF3005PTH Taiwan Semiconductor Corporation
SF3001PT SERIES_J2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AD
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SF3005PTH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF3005PTH SF3005PTH Виробник : Taiwan Semiconductor SF3001PT SERIES_J2103.pdf Rectifiers 35ns, 30A, 300V, Super Fast Recovery Rectifier