Продукція > BIVAR INC. > SF4-9.9-R4FP-5
SF4-9.9-R4FP-5 Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 9.9" (251.46mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 4.20mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 9.9" (251.46mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 4.20mm.
Інші пропозиції SF4-9.9-R4FP-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF4-9.9-R4FP-5 Виробник : Bivar SMFLP2F_X_X-3001987.pdf LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, Vertical SMD Adapter, 2mm. Fiber Optic Core, 4.2mm, Flat Lens, 9.9 in. Green