SF4D-H24-01
SF4D-H24-01 Panasonic Industrial Automation Sales
sf4d_e_cata.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Automation Sales
Description: TYPE 4 HAND 470MM IP-67
Features: Blanking, Muting Function
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, NEMA 13
Protection: Hand
Detection Capability: 25mm
Protective Height: 460mm
Beam Pitch: 20mm
Operating Range: 0.2m ~ 15.0m
Number of Beams: 24
Написати відгук
Description: TYPE 4 HAND 470MM IP-67, Features: Blanking, Muting Function, Packaging: Bulk, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, NEMA 13, Protection: Hand, Detection Capability: 25mm, Protective Height: 460mm, Beam Pitch: 20mm, Operating Range: 0.2m ~ 15.0m, Number of Beams: 24.
Інші пропозиції SF4D-H24-01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF4D-H24-01 SF4D-H24-01 Виробник : Panasonic Industrial Automation sf4d_e_cata.pdf Safety Light Curtains Type 4 Hand, 470mm,IP-67