Продукція > SAME SKY > SF500G-707005
SF500G-707005
SF500G-707005 SAME SKY
sf500g.pdf
Виробник: SAME SKY
Ultra Soft Thermal Pads
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 70X70MM BLUE, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 70.00mm x 70.00mm, Thermal Conductivity: 3.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Інші пропозиції SF500G-707005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SF500G-707005 SF500G-707005 Виробник : Same Sky sf500g.pdf Description: THERM PAD 70X70MM BLUE
Packaging: Sheet
Color: Blue
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 70.00mm x 70.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
товару немає в наявності
SF500G-707005 SF500G-707005 Виробник : Same Sky sf500g.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500G, silicone- based, 70x70x0.5 mm