SFAF2004GH
SFAF2004GH Taiwan Semiconductor Corporation
SFAF2001G SERIES_J2105.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 35NS, 20A, 200V, SUPER FAST RECO
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 170pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: ITO-220AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Grade: Automotive
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 975 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 200 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 670 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 35NS, 20A, 200V, SUPER FAST RECO, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 170pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: ITO-220AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Grade: Automotive, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 975 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 200 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції SFAF2004GH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFAF2004GH SFAF2004GH Виробник : Taiwan Semiconductor SFAF2001G SERIES_J2105.pdf Rectifiers 35ns, 20A, 200V, Super Fast Recovery Rectifier