SFAF2006G
SFAF2006G Taiwan Semiconductor Corporation
pdf.php?pn=SFAF2006G
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE GEN PURP 400V 20A ITO220AC
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 150pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: ITO-220AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 400V 20A ITO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2 Full Pack, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 150pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: ITO-220AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V.
Інші пропозиції SFAF2006G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFAF2006G SFAF2006G Виробник : Taiwan Semiconductor pdf.php?pn=SFAF2006G Rectifiers 35ns, 20A, 400V, Super Fast Recovery Rectifier