Продукція > MURATA ELECTRONICS > SFECF10M7EA00S0-R0
SFECF10M7EA00S0-R0
SFECF10M7EA00S0-R0 Murata Electronics
SFECF10M7EA00S0-R0_DS.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 3dB
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Bandwidth: 330 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Impedance: 330Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 3dB, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Bandwidth: 330 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFECF10M7EA00S0-R0 SFECF10M7EA00S0-R0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 10.7 MHZ 30 KHZ TOL