SFECF10M7FF00-R0
SFECF10M7FF00-R0 Murata Electronics
P51e-1771726.pdf
Виробник: Murata Electronics
Signal Conditioning
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER, Packaging: Bulk, Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Impedance: 330Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 7dB, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Last Time Buy, Bandwidth: 130 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFECF10M7FF00-R0 Виробник : Murata Electronics Description: FILTER
Packaging: Bulk
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 7dB
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Last Time Buy
Bandwidth: 130 kHz