Продукція > SFE > SFECF10M8PF00-R0
SFECF10M8PF00-R0
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER 10.8MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.8MHz Center, Height (Max): 0.055" (1.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFECF10M8PF00-R0 Виробник : Murata Electronics Description: FILTER 10.8MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.8MHz Center
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
товару немає в наявності
SFECF10M8PF00-R0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 10.8MHZ