Продукція > SFE > SFECS10M7FA00-R0
SFECS10M7FA00-R0
p05e.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фильтр частотный 10.7MHZ 330 OHM Група товару: Кварцові та керамічні резонатори та генератори Од. вим: шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFECS10M7FA00-R0 Виробник : Murata CERAFIL_for_FM.pdf Фильтр частотный 10.7MHZ 330 OHM Група товару: Кварцові та керамічні резонатори та генератори Од. вим: шт
товару немає в наявності
SFECS10M7FA00-R0 Виробник : Murata Electronics North America p05e.pdf Description: FILTER 10.7MHZ 280KHZ BANDWIDTH