Продукція > MURATA ELECTRONICS > SFECV10M7CQ0C01-R0
SFECV10M7CQ0C01-R0
SFECV10M7CQ0C01-R0 Murata Electronics
L0180E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FILTER 10.7MHZ 500KHZ BANDWIDTH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2706 (6915 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.272" L x 0.059" W (6.90mm x 1.50mm)
Impedance: 470Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 2dB
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 500 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER 10.7MHZ 500KHZ BANDWIDTH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2706 (6915 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.272" L x 0.059" W (6.90mm x 1.50mm), Impedance: 470Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 2dB, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Bandwidth: 500 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFECV10M7CQ0C01-R0 SFECV10M7CQ0C01-R0 Виробник : Murata Electronics L0180E.pdf Description: FILTER 10.7MHZ 500KHZ BANDWIDTH
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: FM
Impedance: 470Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 2dB
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 500 kHz
товару немає в наявності
SFECV10M7CQ0C01-R0 SFECV10M7CQ0C01-R0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 10.7 MHZ