Продукція > SFE > SFECV10M7KA00-R0
SFECV10M7KA00-R0
p50e.ashx
Виробник:
на замовлення 38100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CER FILTER 10.7MHZ FM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2706 (6915 Metric), 3 PC Pad, Filter Type: FM, Size / Dimension: 0.272" L x 0.114" W (6.90mm x 2.90mm), Impedance: 330Ohm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 10.7MHz Center, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Last Time Buy, Bandwidth: 110 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
SFECV10M7KA00-R0 SFECV10M7KA00-R0 Виробник : Murata Electronics p50e.ashx Description: CER FILTER 10.7MHZ FM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2706 (6915 Metric), 3 PC Pad
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.272" L x 0.114" W (6.90mm x 2.90mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Last Time Buy
Bandwidth: 110 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: FM
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Last Time Buy
Bandwidth: 110 kHz
SFECV10M7KA00-R0 SFECV10M7KA00-R0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 10.7 MHZ 110KHZ +/-30%KHZ