SFELF10M7FAA0-A0
p50e.ashx
Код товару: 122898
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Фільтри, дискримінатори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFELF10M7FAA0-A0 SFELF10M7FAA0-A0 Виробник : Murata Electronics p50e.ashx Description: FILTER 10.7MHZ 280KHZ BAND RADIA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SIP, 2.50mm pitch
Filter Type: FM
Size / Dimension: 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm)
Impedance: 330Ohm
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 10.7MHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Height (Max): 0.283" (7.20mm)
Part Status: Obsolete
Bandwidth: 280 kHz
товару немає в наявності
SFELF10M7FAA0-A0 SFELF10M7FAA0-A0 Виробник : Murata Electronics p50e-522732.pdf Signal Conditioning 10.7MHZ 2 ELEM Thru 280KHz MS5