SFF10L05G
SFF10L05G Taiwan Semiconductor Corporation
SFF10L04G SERIES_E2108.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARRAY GP 300V 5A ITO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY GP 300V 5A ITO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 5A, Supplier Device Package: ITO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 300 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.3 V @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 300 V.
Інші пропозиції SFF10L05G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SFF10L05G SFF10L05G Виробник : Taiwan Semiconductor SFF10L04G_SERIES_E2108-2949969.pdf Rectifiers 35ns, 10A, 300V, Super Fast Recovery Rectifier